Razem dla Gór Sowich - konferencja turystyczna

Już 15 listopada w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury (DOK) STOWARZYSZENIE TURYSTYCZNE GMIN GÓR SOWICH organizuje I Konferencję Turystyczną "Razem dla Gór Sowich".
Zapraszamy całą branżę turystyczną i nie tylko. 


Kilka tygodni temu otrzymaliśmy oficjalnie przyznane przez Urząd Patentowy świadectwo ochronne na nasze logo, czyli znak towarowy Góry Sowie. Nasza sowa jest więc gatunkiem chronionym.
Podczas spotkania zaprezentujemy Państwu strategię rozwoju Gór Sowich w oparciu o rozpowszechnianie wspólnej identyfikacji wizualnej przez podmioty reprezentujące turystykę, rzemiosło, promocję regionu.
Kogo zapraszamy? Właścicieli obiektów noclegowych, restauracji, sklepów z pamiątkami, producentów żywności, gadżetów...
To spotkanie będzie mieć mocny networkingowy akcent, zatem zapraszamy do zabrania ze sobą wizytówek, spotkajmy się porozmawiajmy o możliwościach wspólnych działań, na które Stowarzyszenie jest zawsze otwarte.
To także okazja do wymiany doświadczeń i spotkania się w jednym miejscu, by zainspirować do wspólnej pracy na rzecz promocji naszego regionu.
Na spotkaniu obecni będą wszyscy członkowie STGGS stanowiący Zarząd: Gmina Bielawa, Miasto Dzierżoniów, Gmina Pieszyce, Gmina Piława Górna, Gmina Łagiewniki, Gmina Stoszowice, Powiat Dzierżoniowski, Miasto Nowa Ruda, Gmina Dzierżoniów.
Zapraszamy do udziału, z uwagi na charakter spotkania prosimy o potwierdzanie swojej obecności (podanie liczby osób) do 9 listopada na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.